WINDOWS ANDROID IOS MAC
 • 5.00 /5

µTorrent 3.4.2 Споделување На Датотеки Програма

µTorrent слободни за споделување на датотеки програма. Програма е инсталирана на сите компјутери во светот датотека, музика, филм, исправа, симнување и споделување. P2p, torrent, познат како најпопуларните споделување на датотеки програма. Започнете да ја преземете датотека кога ќе преземете од многу извори. Вашата врска е прекината, дури и ако да биде во можност да го продолжите подоцна. Важна точка, µTorrent автоматски да започне кога компјутерот е вклучен, и вашите датотеки во другите indrilme да се обезбеди. Во овој поглед, само симнување на датотеката за да се отвори, и кога ќе завршиш, ќе мора да го затвори програмата. Вашиот систем yormasa во може да ви го успори вашиот интернет конекција. Aayar на download секција и uplaoad settings. Благодарение на Програмата од интернет за бесплатно можете да ја преземете датотеката и paylabilir. Програмата речиси поддршка се достапни за сите јазици. Категории: P2P Софтвер, Симнување На Софтвер Оперативен Систем WINDOWS ANDROID MAC.

µTorrent image
µtorrent

преземете

 • Лиценца : Слободни
 • Верзија : 3.4.2
 • Големина : 1.61 MB
 • Оперативен Систем :
  • WINDOWS
  • ANDROID
  • MAC
 • Оперативен Систем Верзија : Windows/Android/Mac
 • Производител:
 • Датум На Ажурирање : 2015-02-13